Witam was :)Mam wrażenie, że nikt tu nie wchodzi co mnie bardzo smuci :'( (wiem, że dalej nie ma notki numer jeden, ale jakoś nie mam pomysłów). Jeżeli chociaż jedna osoba napisała by króciutki komentarz pomogło by mi to. Przy okazji chciałam zmienić wygląd bloga bo dla mnie nie jest za ciekawy. Jeżeli też tak uważacie to napiszcie w komentarzu jak go zmienić :) I jeszcze raz bardzo proszę o komentarze :) Pozdrawiam :*
Opisy bohaterów świetne, prolog też, a zapowiedź genialna! Proszę następny rozdział. :) Czekaam... :D
OdpowiedzUsuńA! Co do zmiany wyglądu, tak jest idealnie :))
UsuńOk dzięki :) Już zaczęłam pisać (koło pierwszej nad ranem xD).
Usuń