niedziela, 30 czerwca 2013

Powrót xD

Hej to znowu ja (bo któż by inny xD). Chciałam wam jeszcze powiedzieć żebyście jednak komentowali (jeżeli jeszcze ktoś tu zagląda :'(   ). Dla was to chwila, a dla mnie wielka motywacja do pisania :). Czyli wejście=komentarz. Więc to tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że się "zastosujecie" xD. Do napisania :*

sobota, 29 czerwca 2013

Wejście smoka xD

Elo, elo 3, 2, 0! Hahaha. Witam was ponownie po dosyć dużej przerwie. Więc rozdział prawdopodobnie będzie niedługo dodany, aczkolwiek od niedawna cierpię na okropną chorobę...zwaną brakiem weny :'( Nie mam prawie na nic pomysłów. Ale spróbuję coś dla was wymyślić ;* Więc miłych wakacji i przy okazji pochwalcie się średnią w komentarzach ;) Ja miałam równo 4, 75 xD. Ok to trzymajcie się ciepło i paaaa :*