czwartek, 28 marca 2013

Prolog

Czy czuliście kiedyś, że macie dość otaczającego was świata? Tak? A może tylko wam się tak wydawało? Powody do nienawidzenia świata ma 19-sto letnia Melanie Adams która tej nocy siedziała przy otwartym oknie w swoim pokoju z papierosem w ręce. Pali? Oczywiście, że tak. Już nawet kiedyś próbowała się ciąć. Czemu? Ma dosyć życia. Jej ojciec jest alkoholikiem i nigdy nie zwracał uwagi na córkę...
***
 

W tym samym czasie bożyszcze nastolatek -Zayn Malik- tej nocy również siedzi przy otwartym oknie w swoim pokoju i patrzy w gwiazdy.

"-Gdzieś tam, synu-mówił tata chłopaka-jest twoja gwiazda.
-Gdzie tato?-pytał ojca Zayn.
-Tego nikt nie wie. Musisz ją znaleźć..."

Od tamtej rozmowy z ojcem Zayn co noc siadał przy oknie i patrzył w gwiazdy...ale tylko wtedy gdy nikt go nie widział. "To nie dopuszczalne żeby wielka 19-sto letnia gwiazda pop'u miała marzenia dziecka!" krzyczał ojciec chłopaka kiedy kiedyś go na tym przyłapał. Tak, Zayn ostatnio jest bardzo nieszczęśliwy. A dlaczego? Przecież ma wszystko! Fanki, piękną dziewczynę, pełno sportowych samochodów w garażu, pieniądze, sławę...ale nie ma jednej rzeczy -miłości. Rodzice? Dla matki i ojca stał się maszynką do zarabiania pieniędzy. Dziewczyna? Od dawna go zdradza i -jakby tego było mało -Zayn dobrze o tym wie. Poza tym wszyscy którzy znają Zayn'a uważają go za chama i podrywacza który zdradza swoją świętą dziewczynę. Tak, to prawda. Spotyka się z innymi, ale dlatego, że manager mu każe. "Za mało zamieszania, za mało pieniędzy" mawiał za każdym razem i umawiał chłopaka z kolejną dziewczyną. Ta noc była jedyna w swoim rodzaju dla wszystkich z otoczenia Zayn'a. Był zaproszony na otwarcie jakiejś gali...


 
 
***
 
I co dalej? Czy na gali Zayn będzie musiał przespać się z kolejną dziewczyną której nawet imienia nie zna? Czy coś w końcu zmieni się w życiu Melanie i zacznie je kochać zamiast nienawidzić?      
A co jeśli ta dwójka...się spotka?

A co jeśli...
A co jeśli ona...
A co jeśli on...
A co jeśli oni...
A co jeśli razem...

Powitanie

Witam :-* W domu wpadłam na pomysł żeby zrobić coś nowego. Ten blog jest inny niż reszta bo z bardziej prawdziwą historią. Opowiada o dziewczynie mającej dość życia. Więc mam nadzieję, że będzie się wam podobał :-P Do napisania.