sobota, 29 czerwca 2013

Wejście smoka xD

Elo, elo 3, 2, 0! Hahaha. Witam was ponownie po dosyć dużej przerwie. Więc rozdział prawdopodobnie będzie niedługo dodany, aczkolwiek od niedawna cierpię na okropną chorobę...zwaną brakiem weny :'( Nie mam prawie na nic pomysłów. Ale spróbuję coś dla was wymyślić ;* Więc miłych wakacji i przy okazji pochwalcie się średnią w komentarzach ;) Ja miałam równo 4, 75 xD. Ok to trzymajcie się ciepło i paaaa :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz