Elo, elo 3, 2, 0! Hahaha. Witam was ponownie po dosyć dużej przerwie. Więc rozdział prawdopodobnie będzie niedługo dodany, aczkolwiek od niedawna cierpię na okropną chorobę...zwaną brakiem weny :'( Nie mam prawie na nic pomysłów. Ale spróbuję coś dla was wymyślić ;* Więc miłych wakacji i przy okazji pochwalcie się średnią w komentarzach ;) Ja miałam równo 4, 75 xD. Ok to trzymajcie się ciepło i paaaa :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz